Viessmann ponownie partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

viessmann po raz kolejny dołączy do wielkiej orkiestry Świątecznej pomocy
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Viessmann ponownie partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Firma Viessmann z radością ogłasza, że po raz kolejny stanie się częścią 33. Finału WOŚP, który odbędzie się w dniach 25-26 stycznia 2025 roku. Tegoroczny cel Orkiestry to wsparcie onkologii i hematologii dziecięcej.

Na błoniach PGE Narodowego powstanie specjalna „Strefa – Ciepło, Bezpiecznie, Komfortowo”. Goście będą mogli skorzystać z licznych atrakcji, takich jak rzutki, szachy, kolorowanki dla dzieci, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie w wyjątkowej ramce. Dla odwiedzających przygotowano także mobilny punkt krwiodawstwa – doskonałą okazję, by wspomóc zdrowie najmłodszych poprzez oddanie krwi.

Reklama

Strefa będzie otwarta:

  • Sobota: 10:00 – 20:00
  • Niedziela: 10:00 – 22:00

Viessmann, znany z działań prospołecznych, z dumą wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, podkreślając swoje zaangażowanie w zdrowie dzieci i działania charytatywne.


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry