Policja zatrzymała poszukiwanego listem gończym 37-latka. W jego mieszkaniu znaleziono narkotyki

kryminalni zatrzymali 37 letniego
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Trzebniccy kryminalni zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za wcześniejsze przestępstwa. Podczas interwencji policjanci znaleźli u niego marihuanę.

5 lutego funkcjonariusze udali się do jednej z miejscowości w gminie Trzebnica, gdzie według ustaleń miał przebywać poszukiwany. Po wejściu do mieszkania policjanci zastali tam 37-latka, a po weryfikacji jego danych w systemie potwierdzono, że rzeczywiście jest on ścigany listem gończym wydanym przez trzebnicki sąd.

Jak się okazało, to nie był koniec jego kłopotów. Podczas przeszukania lokalu funkcjonariusze znaleźli susz roślinny, który po badaniu narkotesterem okazał się marihuaną.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę, gdzie sporządzono dokumentację służbową. Następnie doprowadzono go do Aresztu Śledczego we Wrocławiu, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy zgodnie z orzeczeniem sądu. Ponadto odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat więzienia.

Źródło informacji KPP w Trzebnicy

Czytaj dalej

Powiązany temat


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry