Posiadał Narkotyki: Zatrzymany przez Policję w Trzebnicy

Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Posiadał Narkotyki: Zatrzymany przez Policję w Trzebnicy

Mieszkaniec powiatu trzebnickiego został zatrzymany przez policyjny patrol po tym, jak podczas kontroli okazało się, że posiadał przy sobie woreczek strunowy z podejrzaną substancją. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że to amfetamina. Za popełnione przestępstwo, zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, 36-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Reklama

Do zdarzenia doszło 5 czerwca przed godziną 23.00 na terenie gminy Prusice. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu schował się za samochodem stojącym na poboczu. Podczas kontroli 36-latek był wyraźnie podenerwowany, co wzbudziło podejrzenia mundurowych. W kieszeni mężczyzny znaleziono woreczek strunowy z białym proszkiem.

Reklama

Czytaj dalej

Powiązany temat

Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Teraz odpowie przed trzebnickim sądem. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Daria Szydłowska KPP w Trzebnicy


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry