Ćwierćfinały TAURON Hokej Ligi: Unia triumfuje po dogrywce, GKS Tychy nokautuje rywala

chw 6493jpg
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Hokejowe emocje na najwyższym poziomie! W niedzielę, 23 lutego, rozegrano kolejne mecze ćwierćfinałowe TAURON Hokej Ligi. Kibice mogli śledzić widowiskowe starcia pełne dramaturgii, a spotkanie Re-Plast Unii Oświęcim z Comarch Cracovią zakończyło się dogrywką. W innych meczach GKS Tychy zdemolował Texom STS Sanok 13:1, GKS Katowice pokonał Zagłębie Sosnowiec 7:2, a JKH GKS Jastrzębie okazał się lepszy od KH Energa Toruń.

Unia Oświęcim lepsza w starciu z Cracovią

W derbach Małopolski kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Mecz Re-Plast Unii Oświęcim z Comarch Cracovią był wyrównany i pełen zwrotów akcji. Po 60 minutach tablica wyników pokazywała 2:2, ale to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa. Bohaterem Unii został Kamil Sadłocha, który w dogrywce strzelił złotego gola, zapewniając swojej drużynie prowadzenie w serii.

Tyszanie bez litości dla rywali

Największą dominację pokazał GKS Tychy, który dosłownie rozbił Texom STS Sanok 13:1. Niesamowite spotkanie rozegrał Bartłomiej Jeziorski, który czterokrotnie umieścił krążek w siatce. Tyszanie skorzystali z błędów przeciwnika i bezwzględnie je wykorzystali, pieczętując drugie zwycięstwo w serii.

GKS Katowice odwraca losy meczu

Katowiczanie również pokazali swoją siłę. Mimo że po pierwszej tercji przegrywali z Zagłębiem Sosnowiec 1:2, druga odsłona należała już całkowicie do gospodarzy. GKS zdobył w niej aż pięć bramek i ostatecznie wygrał 7:2, kontrolując mecz do końca.

Jastrzębianie lepsi od KH Energa

JKH GKS Jastrzębie również nie zawiódł swoich kibiców. Mimo że KH Energa Toruń rozpoczęła spotkanie mocnym akcentem i strzeliła gola już w drugiej minucie, później to gospodarze narzucili tempo gry. Ostatecznie jastrzębianie zwyciężyli 5:1, obejmując prowadzenie w ćwierćfinałowej serii.

Czytaj dalej

Powiązany temat

Nadchodzi kolejna dawka emocji!

Już w poniedziałek kibiców czekają kolejne starcia. Re-Plast Unia Oświęcim ponownie zmierzy się z Cracovią, a JKH GKS Jastrzębie z KH Energa Toruń. Kolejne mecze w Tychach i Katowicach zaplanowano na środę.

Terminarz ćwierćfinałów:

📅 Poniedziałek, 24 lutego
🔹 Re-Plast Unia Oświęcim – Comarch Cracovia (18:00)
🔹 JKH GKS Jastrzębie – KH Energa Toruń (18:00)

📅 Środa, 26 lutego
🔹 Texom STS Sanok – GKS Tychy (18:00)
🔹 EC Będzin Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice (18:00)

📅 Czwartek, 27 lutego
🔹 Texom STS Sanok – GKS Tychy (18:00)
🔹 EC Będzin Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice (18:00)
🔹 Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim (18:00)
🔹 KH Energa Toruń – JKH GKS Jastrzębie (18:30)

📅 Piątek, 28 lutego
🔹 Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim (18:00)
🔹 KH Energa Toruń – JKH GKS Jastrzębie (18:30)

Wszystkie mecze ćwierćfinałowe można śledzić na żywo na platformie polskihokej.tv, a najświeższe informacje, skróty i materiały wideo dostępne są na www.polskihokej.eu.

🏒🔥 TAURON Hokej Liga nabiera tempa – kto awansuje do półfinałów?


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry