II nabór na inwestycje energetyczne w bibliotekach i domach kultury

rozpoczynamy ii nabór wniosków w ramach kpo baner
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

II nabór na inwestycje energetyczne w bibliotekach i domach kultury

Rozpoczął się II nabór wniosków w ramach projektu „Wzmocnienie efektywności energetycznej obiektów lokalnej aktywności społecznej”. Wnioski można składać od 10 lutego do 7 marca br. Program, finansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), ma na celu modernizację energetyczną budynków bibliotek i domów kultury w całej Polsce.

rozpoczynamy ii nabór wniosków w ramach kpo

Reklama

Kto może skorzystać z programu?

Z dofinansowania mogą skorzystać:

Reklama
Reklama
Reklama
  • Jednostki samorządu terytorialnego, działające w imieniu instytucji kultury.
  • Biblioteki i domy kultury funkcjonujące jako samorządowe instytucje kultury.

Dofinansowanie obejmuje kompleksowe prace modernizacyjne, które mają obniżyć zużycie energii i poprawić efektywność energetyczną tych obiektów.

Jak zgłosić wniosek?

Wszelkie szczegóły, w tym regulamin naboru i niezbędne załączniki, są dostępne na stronie programu.

Masz pytania?

Skontaktuj się:
📧 kpo-b114@kultura.gov.pl
📞 (22) 82 93 105


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry