ŁKS Commercecon Łódź pokonuje ITA TOOLS Stal Mielec w czwartej kolejce TAURON Ligi

Written by on 17/10/2024

W emocjonującym spotkaniu 4. kolejki TAURON Ligi, ŁKS Commercecon Łódź pewnie wygrał na wyjeździe z ITA TOOLS Stalą Mielec 3:0, mimo osłabień kadrowych. Łódzkie Wiewióry musiały radzić sobie bez Marii Stenzel i Angeliki Gajer, jednak to nie przeszkodziło im w zdobyciu pełnej puli punktów.

TAURON Liga,ŁKS Commercecon Łódź,ITA TOOLS Stal Mielec,siatkówka kobiet,zwycięstwo,MVP,Anna Obiała

Mecz rozpoczął się od przewagi łodzianek, które szybko zbudowały prowadzenie. Choć gospodynie zdołały wyrównać, to ŁKS ponownie odskoczył na bezpieczny dystans, wygrywając pierwszy set 25:20. Druga partia była bardziej zacięta i zakończyła się dopiero po walce na przewagi, ale to przyjezdne triumfowały 26:24. W ostatnim secie, Łódzkie Wiewióry nie oddały już inicjatywy, wygrywając 25:19.

MVP spotkania została wybrana Anna Obiała, która poprowadziła swój zespół do zwycięstwa zarówno w ataku, jak i zagrywce.