ŁKS Commercecon Łódź zwycięża w Opolu

Łks commercecon Łódź w opolu
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź pokazały klasę w wyjazdowym meczu z UNI Opole, wygrywając pewnie 3:0. Pomimo wcześniejszych problemów zdrowotnych, „Łódzkie Wiewióry” zaprezentowały wysoką formę i pełne skupienie. MVP spotkania została wybrana Anna Obiała.

Skuteczny początek

Pierwszy set rozpoczął się od wyrównanej walki, jednak to łodzianki szybko przejęły inicjatywę. Po udanych akcjach Anastasii Hryshchuk oraz Regiane Bidias, przyjezdne zyskały przewagę, której nie oddały do końca partii, triumfując 25:17.

Walka w drugim secie

Drugi set początkowo układał się korzystniej dla gospodyń, które objęły prowadzenie 4:1. ŁKS Commercecon szybko jednak odrobił straty, a dzięki skutecznej grze Bidias i Anny Obiały, ponownie przejął kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie. W decydującej fazie seta łodzianki były nie do zatrzymania, wygrywając 25:19.

Dominacja w trzeciej odsłonie

Trzeci set to prawdziwy popis siły ŁKS Commercecon. Błyskawicznie objęły prowadzenie 7:1, a ich przewaga stale rosła. UNI Opole nie było w stanie nawiązać walki, a łodzianki zamknęły seta wynikiem 25:11, kończąc mecz efektownym zwycięstwem.

MVP i podsumowanie

Nagrodę dla najlepszej zawodniczki spotkania otrzymała Anna Obiała, której pewna gra miała ogromny wpływ na wynik meczu.

Czytaj dalej

Powiązany temat

Wynik meczu:

UNI Opole – ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (17:25, 19:25, 11:25).


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry