The Roadhouse Blues Band – Samantha Was A Drinker

Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

The Roadhouse Blues Band wydaje swój nowy singiel Samantha Was A Drinker Za pomocą tego singla, który jest pierwszym zaczerpniętym z drugiego albumu „Last of the Overthinkers” , zespół Roadhouse Blues Band stworzył coś, co nie tylko jest wierne swoim bluesowym korzeniom, ale także ale pokazuje zdolność zespołu do wprowadzania elementów rocka, country i popu bez utraty podstaw i stworzył łatwą do strawienia, tupiącą, crossoverową i przyjazną dla radia piosenkę z zapadającymi w pamięć riffami i serdecznym motywem.

Debiutancki album zespołu „Long Time Coming” odniósł krytyczny sukces, a zarówno album, jak i kolejne single zajmowały wysokie miejsca na różnych listach przebojów na całym świecie i nadal są odtwarzane w wielu stacjach radiowych na całym świecie.

Zespół Roadhouse Blues Band traktuje swoją muzykę poważnie i składa się z pięciu odnoszących sukcesy, doświadczonych muzyków, którzy zebrali się, aby stworzyć niezapomnianą, tupiącą nogami muzykę z bluesowym klimatem, która spodoba się wszystkim fanom muzyki.

Zespół Roadhouse Blues Band z siedzibą w Wielkiej Brytanii to:

Czytaj dalej

Powiązany temat

Carl Peters – wokal/gitara, Steve Bell – gitara, Phil Turner – klawisze, Andy Hall – bas, Matt Anderson – perkusja


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry