Trzebniccy Policjanci Zatrzymali Ośmiu Nietrzeźwych Kierujących

Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Trzebniccy Policjanci Zatrzymali Ośmiu Nietrzeźwych Kierujących w Miniony Weekend, w Tym 6 Rowerzystów

Data publikacji: 10.06.2024

W miniony weekend trzebniccy policjanci zatrzymali ośmiu nietrzeźwych kierujących, w tym sześciu rowerzystów. Rowerzyści, podobnie jak kierowcy, muszą przestrzegać przepisów ruchu drogowego, które zakazują jazdy pod wpływem alkoholu. Nietrzeźwi rowerzyści stanowią zagrożenie zarówno dla siebie, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego.

Pierwszy zatrzymany, 53-latek, miał blisko 1,5 promila alkoholu. Inni rowerzyści, w wieku od 21 do 65 lat, mieli od 1 do 2,4 promila alkoholu w organizmie. Policjanci również zatrzymali 36-latka prowadzącego pojazd mechaniczny z prawie 2 promilami alkoholu, który teraz odpowie przed sądem. Wszyscy zatrzymani ponieśli konsekwencje finansowe w postaci wysokich mandatów.

Policja apeluje o odpowiedzialność i przestrzeganie zasady „piłeś – nie jedź”, aby zapobiegać wypadkom drogowym spowodowanym przez nietrzeźwych kierujących.

Czytaj dalej

Powiązany temat


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry