Wrocław kocha żużel – podsumowanie sezonu 2024 WTS Sparta Wrocław

WTS Sparta Wrocław,Betard,żużel,PGE Ekstraliga,koncert Kombii,przedłużenie umowy
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Wrocław kocha żużel – podsumowanie sezonu 2024 WTS Sparta Wrocław

14 grudnia, w wrocławskim hotelu Haston, odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego. Wydarzenie zdominowały ogłoszenia o przyszłości drużyny Betard Sparty Wrocław. Przedłużenie umowy z firmą Betard jako Sponsorem Tytularnym drużyny, które zapewni wsparcie do 2027 roku, zostało ogłoszone w trakcie wieczoru.

Kulminacyjnym momentem uroczystości była prezentacja drużyny, która w 2025 roku weźmie udział w PGE Ekstralidze – najlepszej żużlowej lidze świata. Ofertę WTS Sparta Wrocław stworzyły znakomite osiągnięcia, których nie zabrakło w 2024 roku. Uroczystość zakończył koncert zespołu „Kombii”, który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

Foto: Wojciech Tarchalski | wts.pl

[Best_Wordpress_Gallery id=”106″ gal_title=”WTS Sparta Wrocław”]


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry