Trzech chętnych do zakupu Śląska Wrocław – negocjacje wkrótce ruszają

Slask na sprzedaz 3 oferty
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

We Wrocławiu rusza proces sprzedaży klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław. Jak poinformowało miasto, do południa zgłosiły się trzy podmioty, które wyraziły zainteresowanie zakupem akcji klubu. Każdy z potencjalnych inwestorów wpłacił wymagane wadium, przedstawił niezbędne dokumenty oraz podpisał deklarację o zachowaniu poufności. Teraz zespół ds. sprzedaży przystąpi do analizy przesłanych materiałów i podejmie decyzję o zaproszeniu podmiotów do dalszych negocjacji.

– Kolejny etap to właściwe negocjacje z potencjalnymi nabywcami. Przeprowadzi je powiększony zespół, w którego skład wejdą przedstawiciele radnych oraz środowiska kibiców – podkreślono w komunikacie.

Przypomnijmy, że decyzja o sprzedaży Śląska Wrocław została podjęta w kwietniu, podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Wrocławia. Zwołał ją prezydent miasta, a radni przyjęli uchwałę umożliwiającą rozpoczęcie procesu zbycia akcji klubu. Władze miasta zapewniają, że cały proces będzie prowadzony w sposób przejrzysty i zgodny z zasadami uczciwej konkurencji.

Źródło informacji: Wrocław.pl

Czytaj dalej

Powiązany temat


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry