BOGDANKA LUK Lublin wygrywa po emocjonującym tie-breaku z PGE GiEK Skrą Bełchatów

PGE GiEK Skra Bełchatów,BOGDANKA LUK Lublin,siatkówka,PlusLiga,wynik meczu,tie-break
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

BOGDANKA LUK Lublin wygrywa po emocjonującym tie-breaku z PGE GiEK Skrą Bełchatów

Lublin triumfuje w Bełchatowie!

W emocjonującym pierwszym meczu 2025 roku, PGE GiEK Skra Bełchatów przegrała na własnym boisku z BOGDANKĄ LUK Lublin 2:3. Spotkanie przyniosło kibicom mnóstwo sportowych emocji, a końcowy wynik rozstrzygnął się dopiero w tie-breaku.

Pierwsze dwa sety zdominowali gospodarze, prezentując skuteczną grę w ataku i bloku. Szczególnie wyróżnił się Amin Esmaeilnezhad, który swoimi asami serwisowymi zapewniał drużynie przewagę. W pierwszym secie Skra obroniła minimalne prowadzenie, wygrywając 25:23, a drugi set zakończył się ich wyraźnym zwycięstwem 25:18.

Jednak od trzeciego seta sytuacja na boisku zaczęła się zmieniać. Drużyna z Lublina, z Wilfredo Leonem i Fynnianem McCarthym na czele, przejęła inicjatywę. W trzecim secie skuteczna gra w ataku i błędy gospodarzy doprowadziły do wyniku 25:20 dla Lublina. Czwarty set to już pełna dominacja gości – wygrana 25:12 pokazuje, jak bardzo gospodarze stracili kontrolę nad grą.

Czytaj dalej

Powiązany temat

Decydujący tie-break był pełen napięcia. Po wyrównanym początku to Lublin wyszedł na prowadzenie, a mimo wyrównania 13:13, goście ostatecznie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tie-break zakończył się wynikiem 15:13 dla Lublina, który z Bełchatowa wywiózł dwa cenne punkty. Skra musiała zadowolić się jednym punktem.


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry