Sebastian Karpiel-Bułecka wraca na scenę sylwestrową po latach przerwy

Sebastian Karpiel-Bułecka,Zakopower,Sylwestrowa Moc Przebojów,Ania Dąbrowska,koncerty,kolędy,Polsat
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Sebastian Karpiel-Bułecka wraca na scenę sylwestrową po latach przerwy

Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zespołu Zakopower, powraca do sylwestrowych występów po kilku latach spędzonych w gronie rodzinnym. Tegoroczny Sylwester artysta świętować będzie na scenie w Toruniu, gdzie podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” organizowanej przez Polsat, zagra wraz z innymi gwiazdami polskiej muzyki.

Zakopower ma w planach intensywny sezon koncertowy. Obok występów z autorskim repertuarem, zespół przygotował wyjątkowe koncerty z kolędami i pastorałkami. Wokalista nie ukrywa, że okres świąteczno-noworoczny jest dla niego czasem wypełnionym muzyką i spotkaniami z publicznością, które uważa za swój żywioł.

Ostatnie tygodnie przyniosły także premierę piosenki „Kwiaty” nagranej z Anią Dąbrowską. Utwór zyskuje coraz większą popularność w rozgłośniach radiowych, a wokalista z optymizmem patrzy na jego dalsze losy.

– Grudzień i kolejne miesiące to dla nas intensywny czas. Czekają nas liczne koncerty, zwłaszcza w klimacie świątecznym. Kocham grać i być na scenie, dlatego z radością patrzę na nadchodzące wydarzenia – mówił Karpiel-Bułecka w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Reklama

Czytaj dalej

Powiązany temat

Reklama
Reklama
Reklama

Na sylwestrowej scenie w Toruniu oprócz Zakopower pojawią się również m.in. Natalia Nykiel, Doda, Kayah, Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski oraz Golec uOrkiestra.

 

Źródło informacji Newseria


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry