Ślepsk Malow Suwałki pokonuje ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle w tie-breaku

PlusLiga,ZAKSA Kędzierzyn-Koźle,Ślepsk Malow Suwałki,tie-break,siatkówka,emocjonujący mecz
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania
Zacięta walka do ostatniej piłki: Ślepsk Malow Suwałki pokonuje ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle w tie-breaku

W spotkaniu 7. kolejki PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki po ciężkim boju pokonał ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:2. Pomimo dobrych momentów kędzierzynian, to gospodarze lepiej zaprezentowali się w decydujących fragmentach, a mecz zakończył się ich triumfem po emocjonującym tie-breaku.

Mecz był wyrównany od samego początku, zacięta walka o każdy punkt sprawiła, że kibice mogli podziwiać wiele długich i widowiskowych wymian. Pierwszy set padł łupem gospodarzy, którzy wypracowali sobie przewagę dzięki skutecznej grze w bloku i celnej zagrywce. ZAKSA nie odpuszczała, co pokazała w drugim secie, kiedy to zdecydowanie wygrała 25:16, a Rafał Szymura i Daniel Chitigoi byli kluczowymi zawodnikami w polu serwisowym.

W trzeciej partii emocje sięgnęły zenitu, a rywalizacja ponownie była niezwykle wyrównana. Choć ZAKSA zdołała zbudować kilkupunktową przewagę, to gospodarze odrobili straty i wygrali seta 25:22. Kędzierzynianie odpowiedzieli w czwartej odsłonie, prezentując skuteczną grę w ataku i bloku, co pozwoliło im doprowadzić do tie-breaka.

Reklama
Reklama

Czytaj dalej

Powiązany temat

Reklama
Reklama

Decydujący set to ponownie wyrównana walka, ale to Ślepsk Malow Suwałki wykazał się większą skutecznością w kluczowych momentach. Ostatecznie to atak Bartłomieja Halaby zakończył mecz wynikiem 15:13 na korzyść gospodarzy.


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry