Trzebnica znów stawia na biznes. Przedsiębiorcy spotkają się w GCKiS

dolnoslascy liderzy biznesu trzebnica 2026
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

We wtorek, 19 maja 2026 roku, Trzebnica stanie się miejscem spotkania przedsiębiorców, samorządowców i przedstawicieli sektora MŚP z całego Dolnego Śląska. W Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „Dolnośląscy Liderzy Biznesu”.

Organizatorzy zapowiadają połączenie praktycznej wiedzy z możliwością nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W programie znalazły się eksperckie prelekcje, panele dyskusyjne, networking oraz strefa EXPO, gdzie firmy będą mogły zaprezentować swoją działalność i rozwiązania dla biznesu.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców oraz przedstawicieli małych i średnich firm z regionu. Tematyka ma dotyczyć m.in. rozwoju lokalnego biznesu, współpracy przedsiębiorców z samorządami, nowych technologii i wyzwań gospodarczych, z którymi mierzą się dziś firmy na Dolnym Śląsku.

Tego typu wydarzenia coraz częściej stają się nie tylko miejscem wymiany wizytówek, ale też przestrzenią do budowania lokalnych partnerstw i szukania nowych możliwości rozwoju. W czasach rosnących kosztów prowadzenia działalności i dużej konkurencji wielu przedsiębiorców szuka właśnie takich bezpośrednich spotkań — bez korporacyjnego dystansu i formalnych barier.

Reklama
Reklama
Reklama

Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 10:00.

Rejestracja uczestników LINK

bez nazwy 1 02


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry