Indykpol AZS Olsztyn pokonuje Trefl Gdańsk

PlusLiga,Indykpol AZS Olsztyn,Trefl Gdańsk,mecz siatkówki,MVP Moritz Karlitzek
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Indykpol AZS Olsztyn pokonuje Trefl Gdańsk

– emocje w siatkarskim pojedynku na północy Polski

Indykpol AZS Olsztyn pewnie zwyciężył nad Treflem Gdańsk 3:0, kończąc pierwszą rundę rozgrywek PlusLigi w sezonie 2024/25. Gospodarze pokazali siłę w każdym elemencie gry, zdominowali rywali w decydujących momentach i udowodnili swoją wyższość w rywalizacji o prymat na północy Polski.

Mecz obfitował w zaciętą walkę, zwłaszcza w pierwszym secie, gdzie o wyniku zadecydowała gra na przewagi. Kluczowe okazały się akcje Moritza Karlitzka i Jana Hadravy, których serwisy i ataki były nie do zatrzymania. Drugi set przyniósł pewną wygraną olsztynian 25:17, a w trzeciej partii gospodarze przypieczętowali zwycięstwo wynikiem 25:19.

Reklama

Czytaj dalej

Powiązany temat

Reklama

MVP meczu został wybrany Moritz Karlitzek, który zdobył 13 punktów i był nieoceniony w kluczowych momentach. „Gdańskie lwy” będą miały okazję do rehabilitacji już 16 grudnia, gdy w ERGO ARENIE zmierzą się z Cuprum Stilon Gorzów.

[Best_Wordpress_Gallery id=”86″ gal_title=”Indykpol AZS Olsztyn pokonuje Trefl Gdańsk”]


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry