Pierwsze zwycięstwo Indykpolu AZS Olsztyn w nowym roku! Pewne 3:0 z MKS Będzin

file 1736017080783 898909766
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Pierwsze zwycięstwo Indykpolu AZS Olsztyn w nowym roku! Pewne 3:0 z MKS Będzin

Indykpol AZS Olsztyn rozpoczął 2025 rok od zwycięstwa przed własną publicznością, pokonując ekipę Nowak-Mosty MKS Będzin w trzech setach. Siatkarze z Kortowa, prowadzeni przez Marcina Mierzejewskiego, dominowali w kluczowych momentach spotkania, a statuetkę MVP otrzymał Nicolas Szerszeń.

Pierwszy set przyniósł wiele emocji, kończąc się dopiero po grze na przewagi wynikiem 31:29 dla gospodarzy. Druga partia była już popisem olsztynian, którzy po początkowych problemach kontrolowali przebieg gry, wygrywając pewnie 25:17. W trzeciej odsłonie gospodarze utrzymali prowadzenie, kończąc mecz wynikiem 25:23.

indykpol radio dtr file 1736017081032 392154396

Mimo zwycięstwa zawodnicy Indykpolu AZS nie byli w pełni zadowoleni ze swojej gry. – Było to trochę „brzydkie” spotkanie po obu stronach. Nie pokazaliśmy takiej siatkówki, na jaką nas stać w 100%, ale najważniejsze, że wygraliśmy – przyznał po meczu Jan Hadrava.

Czytaj dalej

Powiązany temat

Kolejne spotkanie olsztynian zapowiada się emocjonująco. Już 12 stycznia zmierzą się na wyjeździe z PSG Stalą Nysa, a w drugiej połowie miesiąca powrócą do Hali Urania na mecze z Jastrzębskim Węglem i Aluron CMC Wartą Zawiercie.

indykpol radio dtr file 1736017083884 979618522


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry