PORAŻKA W CZĘSTOCHOWIE

Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Nie tak miał wyglądać mecz pod Jasną Górą. Steam Hemarpol Norwid pokonał przed własną publicznością ekipę z Będzina w trzech setach.

Początek pierwszego był obiecujący. Nowak-Mosty MKS prowadził 5:3, choć gospodarze szybko doprowadzili do wyrównania, a od stanu 15:12 ich prowadzenie było już niezagrożone.

Reklama
Reklama

Po pięciu akcjach drugiej partii częstochowianie wygrywali trzema punktami, jednak to MKS jako pierwszy zdobył dziesiąty punkt (10:8) w secie. Do stanu 16:16 gra toczyła się niemal punkt za punkt, a przy wspomnianym remisie miejscowi zdobyli trzy oczka z rzędu i pewnie zmierzali po zwycięstwo w całym secie.

Ostatnia odsłona nie miała większej historii. Całość toczyła się pod dyktando gospodarzy triumfujących w pełni zasłużenie 25:14.

Steam Hemarpol Norwid Częstochowa : Nowak-Mosty MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:19, 25:14)

Norwid: Popiela (6 pkt.), Ebadipour (10), Indra (16), Lipiński (15), Isaacson (2), Adamczyk (5), Masłowski (libero)

MKS: Pająk, Todua (2), Koppers (6), Depowski (6), Schulz (12), Siwicki (5), Olenderek (libero) oraz Szwaradzki (1), Ratajczak (3), Tadić (3), Szpernalowski

MVP: Lipiński (Norwid)

Widzów: 1479

Sędziowali: Lagierski, Maroszek


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry