Zarząd KS Jastrzębski Węgiel informuje

Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Zarząd KS Jastrzębski Węgiel informuje, że pomimo otrzymania zaproszenia do udziału w Klubowych Mistrzostwach Świata, nasza drużyna nie weźmie udziału w tych rozgrywkach.

Nasz Klub został oficjalnie zaproszony przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej FIVB do wzięcia udziału w Klubowych Mistrzostwach Świata jako finalista Ligi Mistrzów edycji 2024. Tegoroczna edycja Klubowych Mistrzostw Świata została zaplanowana w dniach od 10 do 15 grudnia w brazylijskim mieście Uberlândia. Nasz Klub nie weźmie jednak w udziału w tych rozgrywkach.

Reklama
Reklama

Czytaj dalej

Powiązany temat

Reklama
Reklama

– Ze względu na daleką podróż, wysokie koszty organizacji takiego wyjazdu i całą logistykę z tym związaną uznaliśmy, że do Brazylii nie polecimy. Wyjazd ten wiązałby się także z koniecznością przekładania spotkań w PlusLidze i Lidze Mistrzów, co również nie jest bez znaczenia w kontekście tej decyzji. Dziękujemy światowym władzom siatkówki za zaproszenie do udziału w Klubowych Mistrzostwach Świata, ale biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, nasza decyzja jest odmowna – mówi Adam Gorol, Prezes Zarządu naszego Klubu.

 


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry