Dziewczyny w grze!

Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Dziewczyny w grze!

Dziewczyny w grze! — rusza IV edycja programu stypendialno-mentoringowego dla młodych kobiet w branży gamedev

CD PROJEKT S.A. we współpracy z Fundacją Edukacyjną Perspektywy rozpoczyna IV edycję programu stypendialno-mentoringowego **Dziewczyny w grze!**, skierowanego do uczennic szkół średnich z całej Polski, które marzą o karierze w branży gier wideo. Rekrutacja online potrwa od 9 września do 31 października 2024 roku.

Reklama
Reklama

Celem programu jest wspieranie młodych kobiet w rozwijaniu pasji do gamedevu oraz zapewnienie im dostępu do specjalistycznej wiedzy i doświadczeń poprzez roczny cykl szkoleń, oraz indywidualny mentoring od ekspertów z CD PROJEKT RED. Poprzednie edycje programu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a absolwentki dołączyły do prężnie rozwijającej się społeczności Alumni.

W Polsce gaming jest coraz bardziej popularny wśród kobiet — stanowią one 47% graczy, jednak ich reprezentacja w zawodach związanych z tworzeniem gier wynosi zaledwie 20%. Program **Dziewczyny w grze!** ma na celu zmianę tej sytuacji, inspirując młode kobiety do rozwoju w tej dynamicznej branży.

Formularz rejestracji online [ZOBACZ]

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie www.dziewczynywgrze.pl


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry