Rowerzysta w celi

rowyrzysta skonczyl w celi
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Przejażdżkę rowerem zakończył w więziennej celi

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy zatrzymali 49-letniego rowerzystę, którego styl jazdy wskazywał na możliwość znajdowania się pod wpływem alkoholu. Po przeprowadzeniu kontroli okazało się, że mężczyzna nie tylko był nietrzeźwy, ale także poszukiwany listem gończym.

Do zdarzenia doszło we wtorek 28 stycznia w godzinach popołudniowych na terenie gminy Wisznia Mała. Funkcjonariusze patrolujący okolicę zwrócili uwagę na rowerzystę, którego nerwowe zachowanie oraz niestabilna jazda budziły podejrzenia. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,60 promila alkoholu w organizmie zatrzymanego.

Reklama

Jednak był to dopiero początek jego problemów. Podczas sprawdzania jego danych policjanci odkryli, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Trzebnicy celem odbycia kary pozbawienia wolności. W związku z tym zatrzymany trafił do policyjnej celi, skąd zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego we Wrocławiu.

Reklama
Reklama
Reklama

Tekst na Facebooka:

49-latek z powiatu trzebnickiego raczej nie tak wyobrażał sobie zakończenie swojej rowerowej przejażdżki. Policjanci zatrzymali go w gminie Wisznia Mała, ponieważ jego styl jazdy wzbudził podejrzenia. I mieli rację! Wydmuchał 0,60 promila. Ale to nie koniec historii. Okazało się, że jest poszukiwany listem gończym. Teraz zamiast na kolejną trasę, pojedzie prosto do aresztu.

Źródło informacji: KPP w Trzebnicy


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry