Pink Martini wraca do Hiszpanii

image002
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Pink Martini wraca do Hiszpanii – cztery wyjątkowe koncerty we wrześniu

Pink Martini, nazywana najradośniejszym zespołem świata, świętuje 30-lecie istnienia i nie zwalnia tempa. W ramach światowej trasy koncertowej 2025 grupa zawita do Hiszpanii, gdzie da cztery jedyne w tym roku koncerty – w Madrycie, Bilbao, Walencji i Barcelonie.

„Bella ciao”, w nowej interpretacji Storm Large, to hymn odwagi, ale i radosne wezwanie do życia, tak bardzo potrzebne w naszych czasach – zapowiadają organizatorzy.

¿Dónde estás, Yolanda? ft. Timothy Nishimoto | Pink Martini - 2025

Czytaj dalej

Powiązany temat

Publiczność usłyszy zarówno największe przeboje Pink Martini, jak i utwory z najnowszego EP „Bella Ciao”, m.in. francuską wersję hitu „Porque te vas” w wykonaniu China Forbes oraz „Destino”, inspirowane współpracą Salvadora Dalego z Waltem Disneyem, zaśpiewane przez Ednę Vázquez.

Zespół, założony w 1994 roku przez Thomasa Lauderdale’a w Portland, od lat łączy jazz, bolero i muzykę rozrywkową w niepowtarzalnym stylu, budując mosty między kulturami i językami. Pink Martini sprzedało już ponad 3 miliony płyt, a ich koncerty są muzycznymi podróżami po całym świecie.

Bella ciao | Pink Martini ft. Storm Large - Live with Lyrics

📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry