Indykpol AZS Olsztyn gotowy na walkę w 2025 roku: „Agresja w serwisie kluczem do zwycięstwa”

file 1735021524122 1178686
Oceń materiał
Radio DTR czyta:
Gotowy do czytania

Indykpol AZS Olsztyn gotowy na walkę w 2025 roku: „Agresja w serwisie kluczem do zwycięstwa”

Indykpol AZS Olsztyn rozpoczyna 2025 rok z mocnym akcentem, mierząc się z Nowak-Mosty MKS Będzin. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 17:30 w Hali Urania, gdzie wszystkie bilety zostały wyprzedane. Dla olsztyńskich akademików to okazja, by zbliżyć się do upragnionych play-offów, a dla rywali – walka o opuszczenie strefy spadkowej.

Trener Marcin Mierzejewski i jego podopieczni podchodzą do meczu z wielkim zapałem. Moritz Karlitzek, przyjmujący zespołu z Kortowa, podkreśla, że kluczem do zwycięstwa będzie agresywny serwis i solidny odbiór. „Jesteśmy inną drużyną niż na początku sezonu. Zrobimy wszystko, aby wygrać” – zapowiada siatkarz.

Reklama
Reklama

Czytaj dalej

Powiązany temat

Reklama
Reklama

Ekipa z Będzina, choć zajmuje niższą pozycję w tabeli, ma w swoim składzie groźnych zawodników, takich jak Damian Schulz, który zdobył już 237 punktów w sezonie, czy Brandon Koppers, czołowy zagrywający drużyny. Trzon zespołu tworzą również Valerii Todua, Grzegorz Pająk oraz Dominik Depowski.

Karlitzek wspomina ubiegły rok jako intensywny, zarówno na polu sportowym, jak i prywatnym. Wyraził nadzieję, że w nowym roku drużyna zachowa energię i styl gry z końcówki 2024 roku, co pozwoli im osiągnąć upragnione cele.


📰 Śledź nas w
Google News, bądź na bieżąco z regionem

☕ Postaw kawę
Autor: Redakcja Radio DTR
Oceń po lekturze

Czytaj dalej

Ten temat ma ciąg dalszy

Wybraliśmy teksty, które naturalnie prowadzą czytelnika dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewijanie do góry